Szanowni Klienci, Partnerzy Biznesowi i Przyjaciele,

Z ogromną przyjemnością informujemy. Firma Kram FC ma zaszczyt uczestniczyć w prestiżowych targach branżowych In-Pack 2024, które odbędą się w dniach 13-15 lutego. To wydarzenie to niepowtarzalna okazja dla profesjonalistów z branży opakowaniowej, a my serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska.

Czego się spodziewać?

Na Targach In-Pack 2024 zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i innowacje w dziedzinie opakowań. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów. Będziemy prezentować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które pomogą zwiększyć efektywność procesów pakowania, jednocześnie dbając o środowisko.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  1. Innowacyjne Rozwiązania: Zapoznaj się z najnowszymi trendami w branży opakowaniowej i odkryj, jak możemy wesprzeć rozwój Twojego biznesu.
  2. Konsultacje z Ekspertami: Nasz zespół doświadczonych specjalistów będzie dostępny, aby odpowiedzieć na pytania, udzielić porad i omówić indywidualne potrzeby Twojej firmy.
  3. Demonstracje Produktów: Przygotowaliśmy atrakcyjne prezentacje naszych produktów, które pozwolą Ci z bliska poznać ich funkcjonalności i zalety.
  4. Networking: Targi In-Pack to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Przyjdź, porozmawiajmy o współpracy!

Gdzie nas znaleźć?

Stoisko Kram FC będzie zlokalizowane na hali E, numer stanowiska 32. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami osobiście i dzielenia się pasją do innowacyjnych rozwiązań w świecie opakowań.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia na Targach In-Pack 2024!

Z poważaniem,

Zespół Kram FC