Specjalistyczne zgrzewarki foliowe i do pojemników

Urządzenia do pakowania wykorzystywane są w zakładach zajmujących się przetwórstwem spożywczym, chemicznym, a także w firmach z wielu innych branż. Oferujemy szeroki przekrój modeli, wśród których znajdują się zgrzewarki do tacek, a także opakowań foliowych i nie tylko. Serie produktów pozwalają na dobór wersji automatycznych lub półautomatycznych, w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Na szczególną uwagę zasługują linie ZT, ZL, ET, do których należy m.in. linia technologiczna i zgrzewarka do pojemników na żywność. W przypadku rozbudowanych linii stosujemy odpowiednie systemy podajnikowe niezbędne do wydajnej pracy.

PROFESJONALNE ZGRZEWANIE PRÓŻNIOWE ŻYWNOŚCI

Pakowanie artykułów spożywczych z wykorzystaniem technologii próżniowej jest obecnie standardem branżowym. Nowoczesna zgrzewarka do pakowania hermetycznego może przyczynić się do zwiększenia wydajności całej linii pakującej. Wpływa także na bezpieczeństwo produktów. Proces, w którym wykorzystywana jest zgrzewarka do folii, to próżniowa metoda polegająca na pozbyciu się z wnętrza opakowania powietrza. Dzięki temu wydłuża się zdatność do spożycia zawartości. Dlatego maszyna do zgrzewania próżniowego to nieodłączny element linii pakujących produkty świeże, nabiał, wędliny i nie tylko. Polecana jest jednak również w mniejszych przedsiębiorstwach. Zgrzewarka do pakowania próżniowego znajduje swoje zastosowanie także w firmach zajmujących się cateringiem. Nasi eksperci proponują profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń do charakterystyki biznesu.

ZGRZEWARKI DO TACEK I POJEMNIKÓW Z SERII KRAM ZT, ZL, ET

Zgrzewanie tworzyw sztucznych – sprawdzona metoda pakowania

Zgrzewanie tworzyw sztucznych to jeden z kluczowych elementów procesu produkcji, która ma bezpośredni wpływ na rezultat produktu. Aby wszystkie czynności przebiegały sprawnie, konieczne jest wykorzystanie sprawdzonych urządzeń do pakowania. Należy do nich m.in. zgrzewarka do folii, czyli próżniowa maszyna, dzięki której artykuły zachowują świeżość na dłużej. Co więcej, cały proces pakowania towarów przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Wykorzystanie zgrzewarki do opakowań jest niezbędne, jeśli Twoja wytwórnia stawia na wydajność oraz sprawdzone rozwiązania.

Niezawodne maszyny do pakowania żywności

Nasze urządzenia wykorzystuje wiele firm, które zajmują się świadczeniem przeróżnych usług gastronomicznych. Popularność tzw. diet pudełkowych nieustannie rośnie, co za tym idzie, przedsiębiorstwa poszukują specjalistycznych maszyn, które bezpiecznie zapakują serwowane posiłki. Jednym z nich jest zgrzewarka używana do pakowania cateringu dostarczanego codziennie swoim klientom pod ich drzwi. Dzięki temu dania zachowują świeżość przez cały dzień. Tego typu zgrzewarka do pakowania jedzenia to automatyczna maszyna, która wykorzystywana jest nie tylko w firmach cateringowych, ale i w całym przemyśle spożywczym.