Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Warsaw Pack 2024 – prestiżowe targi branżowe, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Warszawie. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie pakowania oraz dozowania.

Jako firma Kram FC, jesteśmy dumni z faktu, że będziemy obecni na tym wydarzeniu i miło nam poinformować, że będziemy prezentować naszą najnowszą linię dozująco-pakującą, Kram JE3. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie pakowania zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych standardów jakości oraz efektywności.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Warsaw Pack 2024, gdzie będziecie mieli okazję bliżej zapoznać się z naszymi produktami oraz porozmawiać z naszym zespołem ekspertów. Będziemy czekać na Państwa z niecierpliwością, aby podzielić się naszymi rozwiązaniami i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Targi Warsaw Pack 2024 to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w branży pakowania. Nie przegapcie tej wyjątkowej możliwości!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się pod numerem F3.13.

Z wyrazami szacunku,